Dom - to jedno krótkie słowo, wyraża w sobie więcej niż tysiące myśli.

Każdy, wyobraża go sobie inaczej, a to co w nim najważniejsze wcale nie skupia się na zamkniętej powierzchni zawartej w świeżo zbudowanych ścianach.

Dom to nie tylko miejsce, w którym odpoczywamy, spędzamy czas, wychowujemy dzieci czy pracujemy. To przede wszystkim nieskończona przestrzeń doświadczeń, marzeń, radości, smutków czy myśli, które tworzą charakter osób w nim mieszkających. W całym morzu wartości realne metry to tylko uboczna korzyść spędzania w nim czasu.

Tak właśnie myślimy o domach, które budujemy. Zależy nam, aby dom, w którym zamieszkasz był miejscem idealnym dla Twojej rodziny.

Dał Ci schronienie w kryzysie, wydłużał szczęśliwe chwile i pozwolił na odpoczynek po ciężkim dniu pracy.

Pomorska 464 "wymarzony adres"

Osiedle położone jest w pobliżu dzielnicy Nowosolna, w spokojnej i zacisznej okolicy, ale bliskiej infrastruktury miejskiej składającej się ze sklepów, szkół, przedszkoli, przychodni zdrowia, siłowni, gabinetów weterynaryjnych czy sal zabaw dla dzieci. „Na wyciągnięcie ręki” znajduje się także przystanek komunikacji miejskiej, który zapewnia wygodny i szybki dojazd do miasta.

Funkcjonalny, bezpieczny i wygodny do życia.

Osiedle Pomorska 464 to kompleks 42 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej każdy z własnymi ścianami konstrukcyjnymi o powierzchni użytkowej ok. 100 m2.
  • 101,14 m2 – powierzchnia domu w świetle surowych ścian budynku (przed otynkowaniem),
  • 99,18 m2 – powierzchnia domu po otynkowaniu,
  • 52,70 m2 – powierzchnia poddasza przed otynkowaniem,
  • 51,55 m2 – powierzchnia poddasza po otynkowaniu,
  • 48,44 m2– powierzchnia parteru przed otynkowaniem,
  • 47,63 m2– powierzchnia parteru po otynkowaniu.
Do każdego domu przynależy także zadaszona wiata na samochód (ok. 18 m2).

Nie masz czasu dbać o ogród?

Domy na osiedlu Pomorska 464 powstają na działce o pow. 250 m2. Zbyt mało, by się zmęczyć koszeniem trawy, ale wystarczająco na wiosenne grillowanie, letnie opalanie czy zabawy z dziećmi na świeżym powietrzu. To komfort odpoczynku i rekreacji w zaciszu własnego ogródka. Idealne rozwiązanie dla zapracowanych.

Bezpiecznie, ale nie nudno?

Pomorska 464 jest osiedlem zamkniętym, co daje duży komfort bezpieczeństwa i pozwoli Waszym pociechom, bez obaw szaleć na osiedlowym placu zabaw.

Dobrze wiemy, że dzieci pierwsze przyjaźnie, trwające długimi latami budują na wczesnym etapie swojego życia. Dlatego plac zabaw zaprojektowaliśmy w centralnej części ogrodzonego osiedla otoczonego z dwóch stron automatycznymi bramami wjazdowymi.

Bądź EKO w nowoczesnym stylu!

Nowoczesna architektura znaczy dla nas ekologicznie i ekonomicznie. Dlatego naszym klientom na etapie budowy osiedla pozostawiamy wybór systemu grzewczego – przy rezerwacji domu do końca 

maja 2021 r. Oprócz systemu gazowego istnieje możliwość wybudowania domu pod instalację innowacyjnych folii grzewczych 
Red Snake. 

System grzewczy Red Snake to niezwykle cienka folia (0,45 mm), która składa się z mieszaniny włókien węglowych z pastą karbonu. Folie grzewcze Red Snake zapewniają niemal 100% sprawności i można je z powodzeniem montować tylko jako podstawowe źródło ogrzewania. Folie grzewcze emitują podczerwień i ogrzewają powierzchnię płaszczyznowo co pozwala na oszczędności w ogrzewaniu o blisko 60% w stosunku do ogrzewania konwekcyjnego. Innymi słowy ogrzewanie domu energią elektryczną wcale nie musi być droższe, a wręcz może przynieść dużo oszczędności w portfelu np. Brak serwisów. 

W połączeniu z fotowoltaika daje nam ekonomiczny i energooszczędny dom, w którym możemy mieć koszty ogrzewania i energii za 0zł.  

Dodatkowo koszt instalacji systemu nie generuje wysokich kosztów jak w przypadku np. Pompy ciepła czy ogrzewania konwekcyjnego.  

Nie zastanawiaj się i napisz do nas!

Nie zastanawiaj się

i napisz do nas!

Pozwól nam rozwiać Twoje wątpliwości

PŁOCHOCKI DEVELOPER 

Biuro sprzedaży

Adres:

ul. Pomorska 464
92-735 Łódź

Kontakt:

tel. +48 512 285 223

email: biuro@pomorska464.pl

Finansowanie

Potrzebujesz pomocy w finansowaniu?
Skontaktuj się z naszym doradcą finansowym

TU BEST | Agnieszka Kirschke
+48 509 583 226